Xiaomi Redmi Note 7 128GB
Код: 14219Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 7 128GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Производителност
Xiaomi Redmi Note 7 се захранва от 2.2GHz осемядрен процесор Qualcomm Snapdragon 660, чиято производителност е близка до флагманската. Той се предлага с 4GB RAM, което осигурява плавен геймплей и гледане на филми. Това специално издание с поддръжка на изкуствен интелект предлага и по-бърза скорост на обработка.
Дисплей
Дисплеят на Redmi Note 7 е с диагонал 6.3" с резолюция 2340 x 1080 (19.5:9) и 409 ppi. Стъклото е издръжливо 2.5D Gorilla Glass 5.
Камера
Основната атракция на Xiaomi Redmi Note 7 е неговата двойна камера. Резолюцията ѝ е невероятните 48 Mpx. Вторичната камера се използва за размазване на фона зад обекта. Предната селфи камера ви предоставя снимки с резолюция 13 Mpx. Изкуственият интелект в камерата гарантира, че настройките на камерата винаги са с възможно най-добро качество.
Батерия
Батерията е с много добър капацитет от 4000 mAh, което гарантира дълготрайна работа. Функцията Quick Charge 4.0 осигурява бързо зареждане на телефона.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 186 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 660 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 166 147 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 48 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
