Xiaomi Redmi Note 7 32GB
Код: 14357Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 7 32GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
След години на успех с телефоните от серията Redmi създава нова глобална марка под крилата на Xiaomi, вече просто Redmi. А първият модел на тези достъпни, но мощни и добре оборудвани телефони е Redmi Note 7. Тази първа лястовица наистина има много да предложи.
- Премиум вид Gorilla Glass 5 стъклени панела и метална рамка.
- Висока производителност Платформа Snapdragon 660.
- Страхотна двойна камера 48 MP.
- Батерия с висок капацитет и бързо зареждане.
- Висококачествен звук и мощен SmartPA усилвател.
Огромен 6,3-инчов IPS дисплей на цял екран
Изживейте мобилно забавление както никога досега. Огромният диагонал от 6,3 инча заема по-голямата част от предната част на телефона и предлага по-широка Full HD+ резолюция от 2340 x 1080 пиксела. IPS технологията на дисплея осигурява... естествени цветове a широки ъгли на видимосткоето ще подобри зрителното изживяване.
- Плътност на точките 409ppi и съотношение на страните 19.5:9.
- Малък изрез с форма на капка умело скрива предната камера.
- Поддържа режим за защита на очите.
- Режими за нощен екран и ярка слънчева светлина.
Красиви снимки
В областта на мобилната фотография, вие Redmi Note 7ще предложи много добро оборудване. Изкуствен интелект, двойна задна камера за игри с дълбочина на рязкост и предна селфи камера с висока резолюция, това е комбинацията, която очаквате от добре оборудван телефон.
- Основна 48 MP камера с обектив f/1.8, автофокус ПДАФ и LED светкавица за ярки и резки изображения.
- Поддържа режим с висока чувствителност, който комбинира 4 пиксела, за да осигури 12MP изображение за висококачествени нощни сцени.
- Вторична 5MP камера за игра с дълбочината на рязкост (боке).
- Много сценични режими, които автоматично се настройват изкуствен интелект.
- Предна част 13 MP селфи камера с обектив f/2.2.
- Подобрена технология за красота с изкуствен интелект и размазване на фона.
Производителност във всяко отношение
Благодарение на много силните 8-ядрен процесор Qualcomm Snapdragon 660 и RAM 3 ГБ Многозадачността е лесна за вашия телефон. След това можете да се насладите на цялото забавление с високоскоростна връзка LTE и достатъчно място ще бъде осигурено от вътрешната памет 32GB с възможност за разширяване чрез microSD карти. Общувайте и се забавлявайте с перфектна плавност.
Достатъчно енергия
Необходимото количество енергия ще бъде осигурено от батерия с капацитет 4000mAhНе е нужно да се притеснявате за живота на батерията с едно зареждане. Ако батерията се изтощи, се включва бързо зареждане. Бързо зареждане от Qualcommс който можете да зареждате телефона си бързо и удобно.
Бързо отключване
Използвайте един от двата начина за отключване на екрана. Животът ви ще стане малко по-удобен и лесен.
- Отключване с лице – Имате ли ръкавици или мръсни пръсти? Просто погледнете.
- Четец на пръстови отпечатъци – отключете телефона си мигновено само с едно докосване.
Основни характеристики
Смартфон Redmi Note 7 е оборудван с мощен 8-ядрен процесор Qualcomm Snapdragon 660 с честота 4x 2.2 GHz и 4x 1.8 GHz, която се поддържа 3 ГБ RAM памет, което ще осигури на устройството отлична производителност. Докоснете 6,3" Full HD+ Дисплеят е с резолюция 2340 x 1080 пиксела. Той е достъпен за системата и данните. 32 GB вътрешна памет, която можете да разширите с помощта на microSD карти. Можете да заснемате изображения с помощта на двойна задна камера с 48 + 5 Mpx сензори и бленда на основния обектив f/1.8. Предната селфи камера е с резолюция от 13 Mpx. Налични са също Bluetooth 5.0, WiFi ac и GPS/Glonass/BDS технология. Мобилната свързаност поддържа 2G, 3G и най-модерните мрежи. LTEСензорното оборудване включва: сензор за близост, жироскоп, сензор за ускорение, електронен компас, сензор за околна светлина, сензор за пръстови отпечатъци. Към USB конектора Тип C и 3,5 мм жак. Устройството се захранва от батерия с капацитет 4000mAh с поддръжка на Qualcomm Quick Charge. Операционната система е предварително инсталирана Android с потребителски интерфейс MIUI.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 186 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 660 |
| AnTuTu benchmark: | 166 147 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Jemnost displeje: | 409 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 48 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
