Xiaomi PocoPhone F1 6/64 GB
Cod: 14090Descriere detaliată a produsului
Xiaomi PocoPhone F1 6/64 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișaj mai bun
Gesturile pe tot ecranul permit experiențe intuitive pe ecranul cu raport de aspect de 18,7:9. Renumita sticlă Corning Gorilla Glass este o sticlă extrem de durabilă care garantează o protecție perfectă pentru smartphone-ul tău.

Performanță de top
Mențineți procesorul POCO F1 rapid cu tehnologia noastră LiquidCool, de obicei rezervată smartphone-urilor de gaming. Indiferent cât de intens jucați, Snapdragon 845 răcit nu are nicio problemă să mențină performanțe maxime și frecvență ridicată. Spuneți adio timpilor de răspuns lenți și ecranelor blocate, acest telefon va rămâne mai rapid pentru totdeauna.

Focalizare automată instantanee
Camera duală cu inteligență artificială de 12MP + 5MP dispune de autofocus și un senzor mare de 1,4 µm în obiectivul principal. Aceasta îmbunătățește luminozitatea și calitatea fotografiilor, crescând în același timp drastic viteza de autofocus, în special în mișcare sau în lumină slabă.

Încărcare rapidă 3.0
Bateria de mare capacitate de 4000 mAh are suficientă putere pentru a-ți menține telefonul în funcțiune în timp ce te joci sau vizionezi videoclipuri lungi. Oferă suficientă putere pentru 30 de ore de apeluri sau 146 de ore de redare a muzicii cu o singură încărcare. Este compatibilă cu tehnologia de încărcare rapidă Quick Charge 3.0.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 180 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 845 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 412 701 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.2" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Ostatní |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
